Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Cep telefonunuzun ekranı kırıldı, cep telefonunuzun ekranı çizildi, cep telefonunuzun ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. CEP SELF; dokunmatik cam kırıkları, dokunmatik cam çatlakları, ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

CEP SELF telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, reset yapılamama, butonların çalışmaması, şarj soketi arızası, Samsung dokunmatik cam kırığı, Samsung panelde soyulma, hafıza kartı, ışık sensörü, kırık cam, ses tuşu, Touch ID, kulaklık, titreşim, sim kart, kablosuz ağ sorunu gibi arızaları gideriyor. Eğer Samsung cihazınızın ekranında bir sorun varsa, CEP SELF’e girip arıza durumuna göre, cep telefonu ekran fiyatları hakkında firmamızdan mail yolu ile bir bilgi edinebilirsiniz.